اولین و تخصصی ترین سایت خرید ساعت دیواری فانتزی و ساعت مچی اورجینال با رویکردی متفاوت در عرضه

نظرسنجی
دوستان
ورود به سایت
 
تبلیغات

http://namakstan.ir/wp-content/uploads/2016/07/2016-07-24579448adf07d1-namakstan.ir.jpg

 

 مدلهای جدید و بسیار زیبا از ساعت دیواری های منحصر به فرد در سبک مدرن و سلطنتی که با طراحی خاصی فرم داده شده اند این مدلهای فانتزی بسیار شیک را از دست ندهید جهت مشاده به ادامه مطلب تشریف ببرید

 

این مدل ساعت دیواری را برای مکان های متعددی از قبیل محل کار،اتاق خواب، اتاق کودک و ... می توان استفاده کرد.مدل ساده و شکیل با رنگ های زیبا در کنار هم، یک ساعت دیواری شیکی را به وجود آورده است.

صفحه نمایش سفید در کنار قاب و اعداد سورمه ای یا همان آبی تیره،ترکیب دلپذیری را به وجود آورده است.ابعاد آن 34*34 سانتی متر، دارای موتور روانگرد بی صدا و یک سال گارانتی موتور می باشد.

یک دکوراسیون کامل و بی نقص با یک ساعت زیبا و مناسب کامل میشود که همخوانی لازم راغ با چیدمان شما داشته باشد. با مشاهده زیباترین و شیک ترین مدلهای ساعت دیواری  مدلهای جدید و بسیار زیبا از ساعت دیواری های منحصر به فرد در سبک مدرن و سلطنتی که با طراحی خاصی فرم داده شده اند این مدلهای فانتزی بسیار شیک را از دست ندهید جهت مشاده به ادامه مطلب تشریف ببرید ساعت و پخش صنایع

ساعت و صنعت ساعت. تاریخ آمریکا ساعت و ساعت سازی یک جهان کوچک از تاریخ اولیه ساخت آمریکا است. این شامل داستان یک خط فوق العاده با استعداد از صنعتگران و از آموزش که از یکی به دیگری منتقل می شود. نبوغ خود را به گسترش "سیستم آمریکایی" تولید-پیشرو تولید انبوه منجر شده است. در نهایت، تولید در مقیاس بزرگ از ساعت و ساعت بر روی توسعه یک سیستم پیچیده از توزیع، که از طریق آن ساعت و ساعت تولید شده در چنین مقدار زیادی به آمریکایی شهری و روستایی توزیع شد بستگی دارد.

اولین ساعتساز رکورد در توماس نش، یک مهاجر اولیه نیوهیون در 1638. در طول قرن هفدهم بود، هشت روز قابل توجه ساعتهای با حرکات برنج، شبیه به آن ساخته شده در انگلستان، با استفاده از روش های صنایع دستی در شهرهای مختلف تولید شد و روستا در کانکتیکات است. ساعت های چوبی درتا قرن هجدهم ساخته شده بود نیست، اگر چه آن را به وجود در اروپا در قرن هفدهم شناخته شده بود، احتمالا در آلمان یا هلند نشات. توسط 1745 بنیامین چنی از شرق هارتفورد شد تولید ساعت های چوبی، و شواهدی وجود دارد که این ساعت به عنوان اوایل به عنوان 1715 نزدیک به New Haven ساخته شده بودند. چنی بود تنها تولید کننده ساعت های چوبی در نیمه دوم قرن هجدهم، اما او موفق ترین بود. بنیامین ویلارد، بنیانگذار سلسله ویلارد ساعت ماساچوست، به چنی شاگرد شد.
دکوراسیونی ایده آل و بی نظیر را به خانه خود ببرید.


 

 
بازدید از پست : 62
ن : clock
ت : پنجشنبه 13 آبان 1395
نظرات : 1

 در این مقاله بسیار زیبا و خواندنی شما از ساخت اولین ساعت دیواری تا ساعت دیواری های مدرن و شیک و لوکس روز اشنا خواهید شد

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcStscK3hQHs5rd0Wo78A4uUpl-pC_6HfSVBWSElpqN0G3xdE379

ساعت
علم و فناوری فناوری: واژه ها و مفاهیم
فرهنگ لغت تاریخ آمریکا دایره المعارف بین المللی ... ادامه مطلب کلمبیا دایره المعارف، ... آکسفورد فرهنگ لغت جیبی ... مطالعه بیشتر
ابزار

فرهنگ لغت تاریخ آمریکا | 2003
کپی رایت 2003 گیل گروه شرکت
ساعت و پخش صنایع

ساعت و صنعت ساعت. تاریخ آمریکا ساعت و ساعت سازی یک جهان کوچک از تاریخ اولیه ساخت آمریکا است. این شامل داستان یک خط فوق العاده با استعداد از صنعتگران و از آموزش که از یکی به دیگری منتقل می شود. نبوغ خود را به گسترش "سیستم آمریکایی" تولید-پیشرو تولید انبوه منجر شده است. در نهایت، تولید در مقیاس بزرگ از ساعت و ساعت بر روی توسعه یک سیستم پیچیده از توزیع، که از طریق آن ساعت و ساعت تولید شده در چنین مقدار زیادی به آمریکایی شهری و روستایی توزیع شد بستگی دارد.

اولین ساعتساز رکورد در امریکا توماس نش، یک مهاجر اولیه نیوهیون در 1638. در طول قرن هفدهم بود، هشت روز قابل توجه ساعتهای با حرکات برنج، شبیه به آن ساخته شده در انگلستان، با استفاده از روش های صنایع دستی در شهرهای مختلف تولید شد و روستا در کانکتیکات است. ساعت های چوبی در امریکا تا قرن هجدهم ساخته شده بود نیست، اگر چه آن را به وجود در اروپا در قرن هفدهم شناخته شده بود، احتمالا در آلمان یا هلند نشات. توسط 1745 بنیامین چنی از شرق هارتفورد شد تولید ساعت های چوبی، و شواهدی وجود دارد که این ساعت به عنوان اوایل به عنوان 1715 نزدیک به New Haven ساخته شده بودند. چنی بود تنها تولید کننده ساعت های چوبی در نیمه دوم قرن هجدهم، اما او موفق ترین بود. بنیامین ویلارد، بنیانگذار سلسله ویلارد ساعت ماساچوست، به چنی شاگرد شد.

خط اصلی از نزول صنعت ساعت آمریکایی مشتق شده از توماس Hatland، که در 1773 از انگلستان مهاجرت کرد و یک فروشگاه در نورویچ، کنتیکت، افتتاح شد. یک ساعت و ساعت ساز روشهای هنری سنتی، او اولین اروپایی برجسته در که تجارت به حل و فصل در کانکتیکات بود. Hatland تعداد قابل توجهی از clockmakers با استعداد آموزش دیده، معروف ترین آنها دانیل Burnap، که کسب و کار خود در شرق ویندزور هت زمین تاسیس در مورد 1780. با هم و Burnap پیشگامان مدرن، عصر صنعتی از clockmaking بود. این تمایز ناشی از این واقعیت است که الی تری، برای اولین بار به نظام تولید ساعت بر اساس شبیه به آن از قطعات قابل تعویض ساخت، به دانیل Burnap در 1786. این به احتمال زیاد تحت سرپرستی Burnap بود شاگرد شد که تری، که به عنوان شناخته شده برجسته ساعتساز کانکتیکات قرن نوزدهم و همچنین به عنوان مبتکر clockmaking توسط ماشین آلات، به مفهوم حجم تولید معرفی شد به عنوان عرف تولید مخالف به سفارش.

ترک فروشگاه Burnap است، تری کسب و کار آغاز در پلیموت، کانکتیکات، در 1794. مدت کوتاهی پس از 1800 او شروع به تولید ساعت های چوبی در کمیت و در سال 1808 با برادران پورتر از واتر برای تولید 4000 جنبش های ساعت های چوبی در 4 $ در هر قرارداد. تولید در چنین مقادیر بی سابقه تا آن زمان بود، و قیمت قرارداد به شدت با میانگین قیمت معمول 25 $ برای جنبش در تضاد است. درباره 1814 تری طراحی و تولید سی ساعته چوبی ساعت قفسه، صدها هزار نفر از که تا زمان بازنشستگی اش در سال 1833 تولید شد.

ست توماس و چانسی جروم، که هر دو آنها برای الی تری کار می کرد، تا حد زیادی از سیستم تولید کارخانه به تفصیل شرح داده و صنعت ساعت به فاز مجزا مدرن آن انجام شده است. جروم برای تری برای یک یا دو سال کار کرده بعد از 1816. سپس او در clockmaking گرد درگیر و در 1821. در سال 1825 جروم طراحی برنز ساعت دنبال شیشه ای، که موفقیت تجاری از طریق مسنجر به بریستول نقل مکان کرد. حتی اگر جوزف ایوس بریستول باید اعتبار برای توسعه پیشگام ارزان ساعت برنج آمریکایی، که از کار خود را در اطراف 1815 تکامل یافته داده می شود، آن را چانسی جروم بود که در سال 1838، توسعه امکانات تجاری از سی ساعت نورد برنج جنبش. توسط 1842 جروم شد صادرات ساعتهای برنج در مقادیر زیاد به انگلستان است. توسط 1855 تقریبا در تمام ساعت مشترک در امریکا برنج به چهار شرکت بزرگ تولید 400.000 جنبش نورد برنج در آن سال بود. تقریبا هر شرکت بزرگ در وجود در پایان قرن نوزدهم تواند تبار خود را از این موسسات اوایل مستقر در کانکتیکات ردیابی.

ساعت سازی کمک به ایجاد و حمل به جلو یک استاندارد جدید از دقت در جوش آمریکایی است. تا جنگ جهانی اول، تقریبا تمام ساعت های تولید شده در ایالات متحده ساعت جیبی بودند، و برای بسیاری از این زمان آنها کالاهای لوکس بود. اگر چه ساعتهای احتمالا در امریکا قبل از انقلاب ساخته شد، اولین تولید ساعت در برخی از حجم به توماس Haftand نورویچ، کانکتیکات گردند. بین 1809 و 1817 لوتر گودارد شروزبری، ماساچوست، حدود 500 جنبش تولید شده است.

گودارد هنر clockmaking از پسر عموی خود سیمون ویلارد، پسر بنجامین ویلارد به دست؛ و به این ترتیب این خط از نفوذ مکانیکی را می توان از بنیامین چنی پیش بینی کرد. بین 1836 و 1841 جیمز و هنری پیتکین از شرق هارتفورد، کانکتیکات، ساخته شده شاید 800 جنبش ها، با استفاده از ابزار استادانه ترین در امریکا شناخته شده تا آن زمان. مدت کوتاهی قبل از 1850 هارون دنیسون و ادوارد هاوارد برنامه ای برای ساخت ساعت بر اساس حجم ساخته شده، با استفاده از یک سیستم از قطعات قابل تعویض، برخی از قطعات به دقت 1/10000 از یک اینچ برگزار شد. دنیسون clockmaking در مین آموخته بود و ساعت سازی در بوستون است. هوارد به مدت پنج سال از شروع در سال 1829، دوباره در خط چنی از تبار به هارون ویلارد جونیور شاگرد شده بود. مرد دیگر که برجسته به صنعت ساعت سازی در سراسر تعادل از قرن نوزدهم کمک آمبروز وبستر، چارلز موسلی، ادوارد مارش، و چارلز واندر Woerd بود.

برای ادامه این مقاله به ادامه مطلب بروید.....

 

 
بازدید از پست : 64
ن : clock
ت : جمعه 9 مهر 1395
نظرات : 0

خرید ساعت دیواری اینترنتی

 

ساعت دیواری طرح پانا

دارای 200 عدد نگین اتریشی
 
زیبایی را با این ساعت رویایی به منزل یا محل کارتان هدیه دهید ...


فروش ویژه ساعت دیواری طرح پانا
یکی از زیبا ترین و بهترین مدل های سال و پر فروشترین ساعت دیواری سال 91 ساعت دیواری پانا دارای 200 نیگن زیبا بوده که به این ساعت درخششی فوق العاده بخشده است

مشخصات ساعت دیواری پانا:
- جنس : پلکسی گلاس تایوانی
- سایز : 50*80
- رنگ : مشکی
- نوع موتور : روانگرد تایوانی
- مدت گارانتی: 6 ماه
- نوع بسته بندی: این ساعت در بسته بندی کارتون سایز 30 در 30 تقدیم شما می باشد که پس از نصب به سایز اصلی تبدیل می شود.

قیمت: 58,000 تومان

خرید ساعت دیواری
 

 

 
ساعت دیواری طرح ارکیده

زیبایی را با این ساعت رویایی به منزل یا محل کارتان هدیه دهید ...

ساعت دیواری طرح ارکیده
یکی از جدیدترین مدل های ساعت دیواری می باشد که زیبایی بی نظیر و ظرافت خیره کننده آن تکمیل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد.
 این ساعت دیواری دارای کیفیتی فوق العاده بالا بوده و از موتور تایوانی بهره می برد.
هم اکنون می توانید ساعت دیواری طرح ارکیده را که با 12 ماه گارانتی تعویض توسط فروشگاه میهن استور عرضه می شود با قیمتی استثنایی سفارش دهید.

مشخصات ساعت ذیواری طرح ارکیده:
- جنس : پلکسی گلاس تایوانی
- سایز : 50*80
- رنگ : مشکی
- نوع موتور : تایوانی
- مدت گارانتی: یک سال
- نوع بسته بندی: این ساعت در بسته بندی کارتون سایز 30 در 30 تقدیم شما می باشد که پس از نصب به سایز اصلی تبدیل می شود. 

 

 ساعت دیواری ارکیده

قیمت: 45,000 تومان

ساعت دیواری جدید

 

ساعت دیواری طرح مژده

یک دکوراسیون کامل و بی نقص با یک ساعت زیبا و مناسب کامل میشود

که همخوانی لازم را با چیدمان شما داشته باشد.

 
ساعت دیواری طرح مـــژده یکی از جدیدترین مدل های ساعت دیواری می باشد که زیبایی بی نظیر و ظرافت خیره کننده آن تکمیل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد. این ساعت دیواری دارای کیفیتی فوق العاده بالا بوده و از موتور تایوانی بهره می برد.
هم اکنون می توانید ساعت دیواری طرح مژده را که با 12 ماه گارانتی تعویض توسط فروشگاه میهن استور عرضه می شود با قیمتی استثنایی سفارش دهید.

مشخصات ساعت دیواری طرح مژده:
- جنس : پلکسی گلاس تایوانی
- سایز : 90*50
- رنگ : مشکی
- نوع موتور : تایوانی
- مدت گارانتی: یک سال
- نوع بسته بندی: این ساعت در بسته بندی کارتون سایز 30 در 30 تقدیم شما می باشد که پس از نصب به سایز اصلی تبدیل می شود. 

 

 

قیمت: 48,000 تومان

خرید ساعت دیواری فانتزی

 
ساعت دیواری طرح گلبرگ

زیبایی را با این ساعت رویایی به منزل یا محل کارتان هدیه دهید ...

ظرافت خیره کننده، کیفیتی بی نظیر ...


طراحی شیک و منحصر به فرد این ساعت شما را

حیرت زده خواهد کرد


ساعت دیواری طرح گلبرگ
یکی از جدیدترین مدل های ساعت دیواری می باشد که زیبایی بی نظیر و ظرافت خیره کننده آن تکمیل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد.
مشخصات ساعت دیواری مدل گلبرگ:
- جنس : پلکسی گلاس تایوانی
- رنگ : مشکی
- نوع موتور : تایوانی
- مدت گارانتی: 12 ماهقیمت: 49,000 تومان

 

 

 

 ساعت دیواری فانتزیفروشگاه ساعت

 ساعت دیواری طرح بهار

آخرین چیزی که برای تکمیل کردن دکوراسیون منزل خود نیاز دارید ...

ساعت دیواری طرح بهار یکی از جدیدترین مدل های ساعت دیواری می باشد که زیبایی بی نظیر و ظرافت خیره کننده آن تکمیل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد. این ساعت دیواری دارای کیفیتی فوق العاده بالا بوده و از موتور تایوانی بهره می برد.
هم اکنون می توانید ساعت دیواری طرح بهار را که با 12 ماه گارانتی تعویض توسط فروشگاه میهن استور عرضه می شود با قیمتی استثنایی سفارش دهید.


مشخصات ساعت دیواری طرح بهار:
- جنس : پلکسی گلاس تایوانی
- رنگ : مشکی
- نوع موتور : تایوانی
- مدت گارانتی: 12 ماه 

 

 ساعت دیواری بهار

قیمت: 379,000 تومان

ساعت 2014

 ساعت دیواری طرح منظومه

دارای 64 عدد نگین اتریشی

زیبایی را با این ساعت رویایی به منزل یا محل کارتان هدیه دهید


این همان هدیه ای ست که

مدتها به دنبالش می گشتید

برای تقدیم کردن به آنان که دوستشان دارید …

آخرین چیزی که برای تکمیل کردن دکوراسیون منزل خود نیاز دارید ...

...

ساعت دیواری طرح منظومه
یکی از جدیدترین مدل های ساعت دیواری می باشد که زیبایی بی نظیر و ظرافت خیره کننده آن تکمیل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد.
 این ساعت دیواری دارای کیفیتی فوق العاده بالا بوده و از موتور تایوانی بهره می برد. هم اکنون می توانید ساعت دیواری طرح منظومه را که با یک سال گارانتی تعویض توسط فروشگاه میهن استور عرضه می شود با قیمتی استثنایی سفارش دهید.


قیمت: 49,000 تومان

 

 

 ساعت دیواری منظومه

 

خرید تبلت

 
ساعت دیواری طرح جردن

دارای 270 عدد نگین اتریشی
 
زیبایی را با این ساعت رویایی به منزل یا محل کارتان هدیه دهید ...

در این ساعت زیبا بیش از 270 عدد نگین اتریشی استفاده شده است که در نوع خود بی سابقه می باشد

ساعت دیواری طرح جردن یکی از جدیدترین مدل های ساعت دیواری می باشد که زیبایی بی نظیر و ظرافت خیره کننده آن تکمیل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد.
 این ساعت دیواری دارای کیفیتی فوق العاده بالا بوده و از موتور تایوانی بهره می برد. هم اکنون می توانید ساعت دیواری طرح جردن را که با 2 سال گارانتی تعویض توسط فروشگاه میهن استور عرضه می شود با قیمتی استثنایی سفارش دهید.


قیمت: 79,000 تومان

 

 

 ساعت دیواری طرح جردن

 

ساعت دیواری لوکس

 

ساعت دیواری طرح رویا

این ساعت از پلکسی گلاس براق ساخته شده است و فوق سبک می باشد

به راحتی نصب می شود، به راحتی جابه جا می شود، به راحتی تمیز می شود


دارای 3 سال گارانتی تعویض توسط شرکت ایران کلاک

برای اولین بار در ایران

ساعت دیواری طرح رویا یکی از جدیدترین مدل های ساعت دیواری می باشد که زیبایی بی نظیر و ظرافت خیره کننده آن تکمیل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد.
 این ساعت دیواری دارای کیفیتی فوق العاده بالا بوده و از موتور روانگرد تایوانی بهره می برد.
 هم اکنون می توانید ساعت دیواری طرح رویا را که با 3 سال گارانتی تعویض توسط فروشگاه میهن استور عرضه می شود با قیمتی استثنایی سفارش دهید.

مشخصات ساعت دیوازی طزح زویا:
- جنس : پلکسی گلاس تایوانی
- رنگ : مشکی
- نوع موتور : روانگرد تایوانی
- مدت گارانتی: 36 ماه 

 

 

 

قیمت: 45,000 تومان

خرید ساعت دیواری جدید

 ساعت دیواری طرح پروانه نگینی


این همان هدیه ای ست که

مدتها به دنبالش می گشتید

برای تقدیم کردن به آنان که دوستشان دارید …


دارای 3 سال گارانتی تعویض توسط شرکت ایران کلاک

برای اولین بار در ایران


مشخصات ساعت دیواری طرح پروانه ایی:
- جنس : پلکسی گلاس تایوانی
- سایز : 32*32
- رنگ : مشکی
- نوع موتور : روانگرد تایوانی
- مدت گارانتی: 36 ماه 

 

 ساعت دیواری طرح پروانه

 

قیمت: 36,000 تومان

خرید ساعت فانتزی اصل

 ساعت دیواری طرح Love

ساعت دیواری طرح Love
یکی از جدیدترین مدل های ساعت دیواری می باشد که زیبایی بی نظیر و ظرافت خیره کننده آن تکمیل کننده دکوراسیون هر منزلی می باشد.
 این ساعت دیواری دارای کیفیتی فوق العاده بالا بوده و از موتور روانگرد تایوانی بهره می برد. هم اکنون می توانید ساعت دیواری طرح لاو را که با 6 ماه گارانتی تعویض توسط فروشگاه میهن استور عرضه می شود با قیمتی استثنایی سفارش دهید.
- نحوه تشخیص ارجینال بودن ساعت دیواری :
جمله Made in Taiwan حتما باید روی بدنه ساعت و دقیقا ذیل موتور قابل مشاهده باشد.

مشخصات ساعت ذیواری love:
- جنس : پلکسی گلاس تایوانی
- رنگ : مشکی
- نوع موتور : روانگرد تایوانی
- مدت گارانتی: 6 ماه
تعداد نگین: 40 عدد


 

 

 ساعت دیواری طرح love

قیمت: 45,000 تومان

خرید اینترنتی ساعت دیواری

 

 

'http://clock.shoploger.com/product-302047.aspx'

 فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری فانتزی اصل به قیمت تولیدی  شما به دنبال هر نوع ساعت دیواری فانتزی که باشید می توانید خرید ساعت دیواری گربه را انتخاب نمایید ساعت دیواری متفاوتی که خانه و یا محل کار شما را تغییر خواهد داد.  فرقی نمی کند شما در کجای ایران قرار دارید در هر کجایی که باشید به ساعت دیواری فانتزی در تبریز زده و خرید خود را ثبت نمایید و سپس درب منزل دریافت نمایید.  خرید ساعت دیواری اینترنتی پانا خرید ساعت دیواری فانتزی پانا در اندازه های مختلف تولید کننده اول ساعت دیواری فانتزی پانا در کشور  خرید ساعت دیواری فانتزی منظومه ساعت دیواری که به صورت افقی روی دیوار قرار می گیرید  خرید ساعت های دیواری که هرگز در مغازه ها ندیده اید  فروشگاه اینترنتی انواع ساعت های لوکس - فروش ساعت دیواری منظومه  فروش اینترنتی ساعت دیواری مدرن پانا pana در اندازه بزرگ و متوسط  مرکز تولید انواع ساعت های فانتزی در مدلهای دیواری و رومیزی در طرحهای مختلف، فروش ساعتهای فانتزی به صورت تکی و عمده،  خرید آنلاین ساعت دیواری نسیم جدیدترین مدل ساعت دیواری سال فروشگاه خرید سانواع ساعت دیواری برای اتاق پذیرایی با طراحی دکوراتیو مناسب نصب در اتاق پذیرایی  خرید پستی ساعت دیواری فانتزی طرح Love. اکنون به شما یک طرح بینظیر را معرفی می کنیم. پر فروش ترین ساعت فروشگاه بعد از طرح پانا  خرید ساعت دیواری طرح شکوفه و پروانه – فروش آنلاین ساعت دیواری شیک و فانتزی  فروش ویژه ساعت دیواری پانا ( پیشنهادی ویژه ) با 40% تخفیف  خرید پستی ساعت دیواری طرح پانا + گارانتی ساعت دیواری طرح پانا زیبایی را با این ساعت رویایی به منزل یا محل کارتان هدیه دهید  ساعت دیواری پانا فقط با نام ثبتی پانا دارای اصالت می باشد و جمله Made in Taiwan رویش حک شده باشد  خرید ساعت مجلسی دیواری طرح پانا زیباترین مدلهای ساعت دیواری مردن برای خانه های ایرانی در دو سایز ختلف ساعت دیواری طرح پانا یکی از جدیدترین مدل های ساعت دیواری  خرید اینترنتی ساعت دیواری فانتزی مدل ساعت انواع ساعت دیواری فانتزی فروش اینترنتی ساعت فروشگاه ساعت دیواری خرید ساعت دیواری فروش ساعت جدید

 

ساعت دیواری طرح پانا
بازدید از پست : 151
ن : clock
ت : پنجشنبه 23 اردیبهشت 1395
نظرات : 5

اولین فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری خوش آمدید

http://buyiranian.persiangig.com/image/Jewelry/clock/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%20%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA%20%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%87.jpg

در این فروشگاه شما می توانید ساعت دیواری خود را پیدا کنید و سفارش دهید

اولین فروشگاه ساعت دیواری چوبی و فانتزی و شیک برای همه عزیزانی که به زیبایی منزل شان اهمیت می دهند

با استفاده از یک ساعت دیواری مناسب می توانید زیبایی خارق القاعده ایی به منزل تان برسانید

ایا می خواهید ساعت دیواری شیک داشته باشید ایا دنبال گارانتی معتبر هستید پس این فروشگاه را از دست ندهید

ارائه انواع ساعت دیواری و ساعت مچی شیک و اورجینال

خرید ساعت دیواری اینترنتی
بازدید از پست : 126
ن : clock
ت : پنجشنبه 26 فروردین 1395
نظرات : 2

فروش ویزه ساعت دیواری طرح پانا اغاز شد

هم اکنون می توانید از طریق همین فروشگاه ساعت دیواری طرح پانا با گارانتی معتبر دریافت نمایید

 

این ساعت از پلکسی گلاس براق ساخته شده است و فوق سبک می باشد

به راحتی نصب می شود، به راحتی جابه جا می شود، به راحتی تمیز می شود


این همان هدیه ای ست که

مدتها به دنبالش می گشتید

برای تقدیم کردن به آنان که دوستشان دارید …

آخرین چیزی که برای تکمیل کردن دکوراسیون منزل خود نیاز دارید ...


روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

قیمت : 58000 تومان

 

 

 

 

همین حالا سفارش خود را ثبت کنید:

ارسال سریع به سراسر ایران

نام ساعت دیواری مورد نظر و ادرس خود را به

 

50002030235

پیامک نمایید

   ساعت دیواری فانتزی جدید کلبه طرح چوب

ساعت دیواری فانتزی چوبی

قیمت: 25,000 تومان

 http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315667.png
http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315651.png

  ساعت دیواری کلبه با ماه وستاره فانتزی

خرید ساعت دیواری ماه و ستاره

قیمت: 25,000 تومان

 http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315667.png
http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315651.png
 ساعت دیواری پرواز پروانه

ساعت دیواری پروانه

قیمت: 38,000 تومان

 http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315667.png
http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315651.png

  ساعت دیواری قلب قرمز دکوراتیو

ساعت دیواری قلب

قیمت: 23,000 تومان

 http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315667.png
http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315651.png

  ساعت دیواری اعداد دکوراتیو

ساعت دیواری مدل اعداد

قیمت: 24,000 تومان

 http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315667.png
http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315651.png


  ساعت دیواری طرح ارغوان

ساعت دیواری ارغوان

قیمت: 46,000 تومان

 http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315667.png
http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315651.png

 ساعت دیواری طرح منظومه
خرید اینترنتی ساعت دیواری منظومه

قیمت: 49,000 تومان

 http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315667.png
http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315651.png
 ساعت دیواری طرح جردن
ساعت دیواری جردن

قیمت: 79,000 تومان

 http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315667.png
http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315651.png

 ساعت دیواری طرح رویا
ساعت دیواری رویا


قیمت: 45000 تومان

 http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315667.png
http://clockshop.fatablog.com/upload/clockshop/1423315651.png

 

 
بازدید از پست : 130
ن : clock
ت : پنجشنبه 26 فروردین 1395
نظرات : 1

با سلام و عرض درورد به شما مشتری گرامی در این فروشگاه انواع ساعت دیواری فانتزی شیک و لوکس با گارانتی معتبر به فروش عموم مردم عزیزمان می رسد

 

قیمت : 50,000 تومان
 
 
قیمت : 50,000 تومان
 
 
 
قیمت : 50,000 تومان
 
 
 
 
قیمت : 49,000 تومان
 
 
 
 
 
قیمت : 55,000 تومان
 
 
 
قیمت : 55,000 تومان
 
 
 
 
 
قیمت : 45,000 تومان
 
 
قیمت : 59,000 تومان
 
 
 
قیمت : 59,000 تومان
 
 
 
 
قیمت : 55,000 تومان
 
 
 
 
قیمت : 49,000 تومان
 
 
 
 
 
 
قیمت : 45,000 تومان
 
 
 
و دیگر ساعت دیواری فانتزی همه همه در فروشگاه کلاک با قیمت وارداتی به فروش عموم می رسد
شما نیز می توانید با خرید یک ساعت دیواری منزل خود را شیک تر و زیباتر کنید
همانطور که می دانید ساعت دیواری نقش مهمی در زیبایی منزل تان دارد
پس با خرید یک ساعت دیواری شیک و موتور تایوانی زیبایی را برای خانه خود به ارمغان بیاورید
 
خرید پستی ساعت دیواری سپس پرداخت وجه درب منزل
 
 
 
 
 بازدید از پست : 154
ن : clock
ت : سه شنبه 3 فروردین 1395
نظرات : 2
نظر شما در مورد این پست چیست ؟ 

 


 
نویسندگان
موضوعات